Mob / WhatsApp: 0086 18761513565 Betty Lv

El. paštas: [apsaugotas el. paštu]

Visos kategorijos

Kuo minkštieji šarvai skiriasi nuo kietųjų šarvų?

Laikas: 2022-11-14 Pataikymai: 150

Kaip žinome, neperšaunamas liemenes galima suskirstyti į skirtingus lygius pagal apsaugines savybes, o pagal medžiagas jas taip pat galima suskirstyti į minkštas ir kietas. Kadangi jau supažindinome su liemeninių šarvų apsaugos lygiais ir standartais, šiandien kalbėsime apie minkštųjų ir kietųjų šarvų skirtumus.

Kuo minkštieji šarvai skiriasi nuo kietųjų šarvų-正文1

1.Minkšti šarvai

Minkšti šarvai daugiausia pagaminti iš nailono, aromatinio poliamido sintetinio pluošto ir itin didelės molekulinės masės polietileno, kurie visi yra didelio tankio, didelio stiprumo, didelio tvirtumo ir puikios liejimo savybės. Naudojant tokias medžiagas, minkšti šarvai yra daug lengvesni, minkštesni ir lengviau nešiojami. Tačiau daugelis abejoja, kad tokie lengvi ir minkšti neperšaunami šarvai gali atsispirti kulkoms. Kulkų smūgis į pluošto sluoksnį peraugs į tempimo ir šlyties jėgą, kurios metu kulkų sukurta smūgio jėga gali būti išsklaidyta smūgio taško periferijoje, sunaudojus didžiąją dalį kinetinės energijos. Taip minkšti šarvai veikia atsispiriant kulkoms. Tačiau minkšti kūno šarvai nėra tokie stiprūs kaip kieti jų analogai (rinkoje yra tik trijų lygių, NIJ IIA, II ir IIIA), kurie gali patikimai sustabdyti tik pistoleto ir šautuvų šovinius. Bet kai kalbama apie didesnę grėsmę, turėtume kreiptis į kietus šarvus.

2.Kieti šarvai

Kieti šarvai reiškia minkštų šarvų ir kietų plokščių derinį. Šios plokštės daugiausia pagamintos iš metalų, keramikos, aukštos kokybės kompozicinių plokščių ir kitų kietų medžiagų. Sunkiomis ir kietomis plokštėmis aprūpinti kietieji šarvai yra sunkesni ir nelankstesni nei minkštieji šarvai, o jų apsauginės savybės buvo žymiai patobulintos. Šaudymo metu kulka pirmiausia atsitrenkia į kietą plokštę ir sulaužo ją, o to metu išsklaido didžioji jos energijos dalis, o tada didelio našumo pluoštai sunaudoja likusią kinetinę energiją. Kieti kūno šarvai yra daug stipresni nei minkšti kūno šarvai dėl jų vidinių plokščių nepralaidumo. Jie gali sustabdyti galingesnes šautuvų kulkas, tokias kaip AP (šarvų pradurimas) ir API (šarvus pradurtas padegimas).

Kuo minkštieji šarvai skiriasi nuo kietųjų šarvų-正文2

Kaip matome, tarp minkštųjų ir kietųjų šarvų yra esminių skirtumų pagal struktūrą ir apsaugines galimybes. Taigi, rinkdamiesi šarvus, turime aiškiai suprasti, su kokia grėsme galime susidurti, ir padaryti pagrįstą pasirinkimą.

Aukščiau yra paaiškinimas apie minkštus ir kietus šarvus. Jei vis dar turite klausimų, susisiekite su mumis.

Newtech jau seniai yra skirta neperšaunamos įrangos kūrimui ir tyrimams, mes tiekiame kokybiškas NIJ III PE kietąsias šarvų plokštes ir liemenes, taip pat daug kitų gaminių. Svarstydami apie kietų šarvų plokščių įsigijimą, galite apsilankyti Newtech svetainėje ir rasti geriausią sau.