Mob / WhatsApp: 0086 18761513565 Betty Lv

El. paštas: [apsaugotas el. paštu]

Visos kategorijos

Kuo skiriasi lenkta plieno plokštė nuo plokščios plieno plokštės?

Laikas: 2022-11-14 Pataikymai: 85

Sparčiai tobulėjant neperšaunamai pramonei, buvo sukurti įvairūs neperšaunami įtaisai. Taigi, renkantis, kuri lėkštė jums labiausiai tinka, visada yra daug galimybių. Daugumai žmonių renkantis visada pirmiausia atsižvelgiama į gynybos lygį, medžiagą ir kainą. Pagal medžiagą kietos šarvų plokštės daugiausia gali būti suskirstytos į tris kategorijas: keramines plokštes, PE plokštes ir plienines plokštes; Kalbant apie gynybos lygį, JAV NIJ standartai, Vokietijos standartai, Rusijos standartai ir kiti standartai yra dažniausiai naudojami standartai. Be to, plokštės dažniausiai būna dviejų stilių – išlenktos ir plokščios. Pirkdami lėkštes žmonės dažnai nekreipia dėmesio į tokias detales. Tiesą sakant, labai svarbu pasirinkti tinkamą plokštės kreivumą. Tai turi įtakos jūsų komforto laipsniui ir lankstumui taktinės veiklos metu. Čia yra dviejų stilių detalės.

Kuo skiriasi lenkta plieno plokštė nuo plokščios plieno plokštės-正文1

1 Išlenktos plokštės

Išlenktos lėkštės guli ne ant krūtinės, o prisitaiko prie žmogaus krūtinės formos. Taigi, palyginti su plokščia plokšte, ją dėvėti daug patogiau. Tobulėjant technologijoms, lenktos plokštės tapo dviejų tipų: viengubo lenkimo ir kelių lenktų plokščių.

1) Viengubo lenkimo plokštės

Vienguba lenkta plokštė yra plokštelė, turinti tik vieną kreivę, atitinkančią žmogaus krūtinės kreivę, kurią galima įsivaizduoti kaip stačiakampę plokštę, išpjautą iš vamzdžio. Palyginti su daugiasluoksne plokšte, viena yra daug paprastesnė ir pigesnė.

2) Daugialypės lenktos plokštės

Ant kelių išlenktų plokščių taip pat yra papildomų kreivių. O viršutiniame plokštės krašte dažniausiai būna kampiniai įpjovimai.

Kai kas ginčytųsi, kad kadangi jis apgaubia kūną, jis apsaugotų šiek tiek daugiau. Teigiama, kad išlenktos plokštės taip pat sumažina prasiskverbimą, nes neleidžia šoviniams susitrenkti 90 laipsnių kampu. Be to, kampiniai įpjovimai viršutiniame daugiasluoksnės plokštės krašte netrukdo ginklų judėjimui taktinėje veikloje, todėl galima lanksčiai naudoti ginklus ir kitus ginklus. Vienas iš lenktos plokštės naudojimo neperšaunamoje liemenėje trūkumas yra tas, kad labai sudėtinga padaryti po vieną kiekvienam kūnui ir paprastai jie būna vieno standartinio dydžio. Kadangi lenktas paviršius nukreipia kulkas, viena problema yra ta, kad mes nežinome, kur kulka nukeliaus, o tai tikriausiai sukelia antrinę žalą nešiotojams ir jų palydovams.

2. Plokščios lėkštės

Plokščios plokštės yra pigesnės nei išlenktos plokštės. Tie, kurie iš tikrųjų nelabai žino apie gaminį, pasakytų, kad lenktos plokštės yra geriau nei plokščios. Bet tai netiesa – nors išlenktos plokštės privers kulką nukreipti, o plokščios plokštės automatiškai sustabdys kulką be antrinės žalos. Be to, dėl paprastos struktūros, populiarios kainos ir nesudėtingo gamybos proceso plokščia plokšte yra geresnis pasirinkimas daugeliui žmonių. Pavyzdžiui, dabartiniai aukšto lygio skydai, tokie kaip NIJ III ir IV skydai, dažniausiai yra sukurti plokščios konstrukcijos, o šarvo plokštės, naudojamos džipuose, Hummer ir kitose transporto priemonėse, taip pat yra plokščios konstrukcijos. Tačiau tiesa, kad plokščias plokštes nešioti yra daug nepatogu, palyginti su išlenktomis.

3. Kampinis pjūvis

Galime pastebėti, kad kai kurių plokščių viršutiniuose kraštuose dažniausiai yra kampiniai įpjovimai, kurie vadinami šaudyklėmis (SC). Ši struktūra sukurta taip, kad palengvintų naudotojo standartinius fotografavimo veiksmus. Plokštė be kampo pjūvio tam tikru mastu trukdys fotografuoti.

Be to, yra ir kai kurių plokščių su asimetriškais kampų pjūviais, kurie vadinami Advanced Shooters Cuts (ASC). Šis dizainas kilęs iš idėjos, kad kairės ir dešinės rankos judesių amplitudės fotografuojant skiriasi viena nuo kitos.

Įvairių tipų plokštės turi savų privalumų ir trūkumų. Renkantis lėkštes, pirmiausia rekomenduojama visapusiškai išstudijuoti mūšio lauko sąlygas ir racionaliai pasirinkti pagal savo faktinę situaciją.

Kuo skiriasi lenkta plieno plokštė nuo plokščios plieno plokštės-正文2