Mob / WhatsApp: 0086 18761513565 Betty Lv

El. paštas: [apsaugotas el. paštu]

Visos kategorijos

Kokio dydžio liemenės man tinka?

Laikas: 2022-11-14 Pataikymai: 146

Pirkdami apsaugines priemones klientai visada pirmiausia atsižvelgia į apsaugines galimybes, medžiagą, galiojimo laiką, kainą ir kt. Tačiau tik nedaugelis žino, kad šarvų dydis taip pat yra toks pat svarbus veiksnys kaip aukščiau. Netinkamo dydžio apsauginės priemonės visada nesugeba suteikti apsauginio poveikio. Kaip ir mūsų įprasti drabužiai, taip pat ir liemenės gaminamos įvairių dydžių. Turėtume pasirinkti tinkamą dydį pagal savo kūno formas.

Tada kokio dydžio šarvai man tinka? Dabar pakalbėkime apie šią temą neperšaunamų plokščių ir balistinių liemenių pavyzdžiais.

Kokio dydžio berniuko šarvai man tinka-正文1

1.Neperšaunama plokštė

Visiškai suprantama, kad neperšaunama plokštė daugiausiai padeda apsaugoti mūsų svarbius organus, tokius kaip širdis ir plaučiai, esant grėsmingoms aplinkoms. Taigi, jis turi uždengti sritį tarp raktikaulio ir laivyno. Kaip matome, visos plokštelės turi santykinai mažą plotą, nes jei kabo žemiau, tai gali trukdyti judėti, bet aukščiau, tai tinkamai neapsaugos visų gyvybiškai svarbių organų.

Ant jo ilgio ir pločio galite pasirinkti tinkamą neperšaunamos plokštės pagrindą.

Kalbant apie ilgį, tinkama plokštelė visada prasideda maždaug ties raktikauliu ir priklijuoja juostele per liemens vidurinę liniją iki maždaug dviejų ar trijų colių virš bambos (apatinio laivo sužalojimas paprastai nekelia pavojaus gyvybei), todėl ji nesudarys kliūčių vartotojams, tuo pačiu užtikrindama apsaugą jų gyvybiškai svarbiems organams.

Kalbant apie plotį, tinkama lėkštė, kurią tereikia uždengti dvišalius krūtinės raumenis, dėl didelio pločio taip pat trukdys vartotojo rankų veiklai, sumažins jų lankstumą, o tai turės įtakos kovos įgūdžiams.

Šiais laikais dauguma šarvų plokščių gaminamos remiantis JAV kariuomenės vidutinio dydžio SAPI plokšte, kurios matmenys yra 9.5 x A 12.5 colio, pločio 24.1 x 31.8 cm. Taip pat yra komercinis standartas, kuris paprastai yra W 10"x A 12"/W 25.4 x A 30.5 cm, tačiau tarp gamintojų nėra tikro standarto. Taigi, rinkdamiesi šarvų plokštes, geriau nesikoncentruokite tik į mažų, vidutinių ir didelių dydžius. Turėtumėte patikrinti gaminio specifikacijas, kad sužinotumėte tikrus matmenis, kad surastumėte savo dydžio spintos numerius.

Bulletproof Plate

2.Balistinė liemenė

Skirtingai nuo mūsų paprastų drabužių, neperšaunama liemenė yra gana sunki, be tamprės. Todėl būtina pasirinkti tinkamą liemenę, kuri gerai priglunda prie kūno, kitaip ji sukels daug diskomforto.

Panašiai balistinė liemenė taip pat skirta apsaugoti mūsų gyvybiškai svarbius organus, tačiau ji yra gana minkšta ir mažai riboja mūsų veiksmus, o tai skiriasi nuo balistinių plokščių. Tinkama liemenė turėtų užtikrinti, kad jūsų krūtinė atsipalaiduotų ir kvėpuotų sklandžiai. Ir pagal ilgį jis turėtų sėdėti ne aukščiau už bambą, bet ne žemiau nei bamba. Tačiau tai neturėtų būti per ilga, kitaip tai sutrukdys mūsų veiksmams. Nepaisant to, neperšaunamos liemenės dydis rinkoje vis dar yra ribotas. Tačiau dažniausiai ant liemenės yra Velcro, todėl jis yra gana reguliuojamas, kad būtų užtikrintas tinkamas prigludimas.

Policininkai, dėvintys balistines liemenes

Atsižvelgdami į pirmiau pateiktą informaciją, galbūt turėjote išankstinį supratimą apie šarvų dydį. Jei vis dar turite klausimų, susisiekite su mumis.

„Newtech“ šarvai 11 metų daugiausia dėmesio skiria neperšaunamų gaminių tyrimams ir plėtrai ir siūlo visą karinių kietų šarvų plokščių liniją su NIJ IIIA, III ir IV apsaugos lygiais. Svarstydami apie kietų šarvų plokščių įsigijimą, galite apsilankyti mūsų svetainėje ir rasti geriausią sau.

Kokio dydžio berniuko šarvai man tinka-正文2