Mob / WhatsApp: 0086 18761513565 Betty Lv

El. paštas: [apsaugotas el. paštu]

Visos kategorijos

Kalbant apie neperšaunamą įrangą

Laikas: 2022-11-14 Pataikymai: 143

Kalbant apie neperšaunamą įrangą, dauguma žmonių pagalvos apie neperšaunamas liemenes, kietas šarvų plokštes, balistinius skydus ir kt., kurie yra stambios ir nepatogios dėvėti, o nešioti retai, nebent tai būtina. Tiesą sakant, be neperšaunamų liemenių, kietų šarvų plokščių ir balistinių skydų, taip pat galite pasirinkti neperšaunamą kuprinę, kad apsaugotumėte savo saugumą, kuri yra patogesnė ir patogesnė naudoti. Neperšaunama kuprinė yra kuprinės ir neperšaunamo lusto derinys, ir, kaip rodo jos pavadinimas, ji gali būti naudojama kaip balistinė plokštė arba rankinis skydas, apsaugantis dėvėjo nugarą nuo kulkų atakos.

Kai kuriose šalyse, ypač JAV, ginklų naudojimo tradicijos ir prastėjantis visuomenės saugumas lėmė dažnus šaudymo incidentus. Dėl šios priežasties vis daugiau tėvų, susirūpinusių savo vaikų saugumu, atsižvelgiant į praėjusių metų šaudymo incidentus, ieško neperšaunamų kuprinių ir neperšaunamų šarvų įdėklų, kad apsaugotų savo vaikus tokiose rimtose situacijose.

Kokie yra neperšaunamų kuprinių pranašumai-正文1

Ar būtina pirkti ir nešioti neperšaunamą kuprinę?

Pagrindinis žmonių, perkančių neperšaunamą kuprinę, tikslas yra „dvasios ramybė“. Nors nė vienas iš tėvų neturėtų norėti, kad jų vaikui kada nors tektų naudoti tokį gaminį, o jų vaikai nebūtinai susiduria su šaudymo incidentais, niekada nebus blogai užkirsti kelią pavojui, kol jis neįvyks, ir jūs niekada negalite būti per daug atsargūs ruošdamiesi iš anksto. Be to, jokie neperšaunami gaminiai tikrai negali apsaugoti naudotojo gyvybės ir saugos, ypač aktyvaus šaudymo metu, tačiau kaip apsaugos linija, neperšaunama įranga gali labai sumažinti ginklų daromą žalą, padidindama galimybę išgyventi. Todėl tėvams būtina nupirkti neperšaunamas kuprines savo vaikams, kurie kasdien eina į mokyklą, ypač ten, kur viešoji tvarka gana prasta ir dažni susišaudymo atvejai. Tobulėjant mokslui ir technologijoms, neperšaunama kuprinė buvo nuolat atnaujinama. Kuriama daugiau stilių ir praktinių dizainų, kad atitiktų studentų ir verslo žmonių poreikius. Pavyzdžiui, neperšaunamos Newtech šarvų kuprinės yra su išoriniu USB įkrovimo įrenginiu ir skirtingos talpos studentams ir verslo žmonėms.

Ar legalu pirkti ir nešioti neperšaunamą kuprinę?

Svarbus klausimas žmonėms, nusprendusiems įsigyti neperšaunamą kuprinę, gali būti, ar neperšaunama kuprinė yra legali. Apskritai, neperšaunamų kuprinių pirkimas ir nešiojimas yra visiškai teisėtas. Paprasti piliečiai gali įsigyti savo neperšaunamas kuprines internetu arba neprisijungę pagal savo poreikius ir pageidavimus.

Koks neperšaunamos kuprinės apsaugos lygis?

Neperšaunamos kuprinės paprastai yra NIJ kvalifikuotos su IIIIA apsaugos lygiu ir gali sustabdyti 9 mm, .44 ir kitas galingesnes kulkas didesniu nei 15 m atstumu. Kai kuriems žmonėms šis apsaugos lygis neatitinka mūsų reikalavimų. Tačiau atsižvelgiant į tai, kad šaudymo scena dažnai yra sudėtingesnė, o daug šaudymo sužalojimų sukelia ne tiesioginis gaisras iš tokio arti atstumo, mums daugeliu atvejų pakanka NIJ IIIA.

Kaip išsirinkti kokybišką kuprinę?

Kadangi žmonės perka kuprinę, kad apsisaugotų nuo ginklų atakos, neperšaunamų kuprinių kokybė jiems tampa dideliu rūpesčiu. Gera neperšaunama kuprinė gali veiksmingai atsispirti kulkų padarytai žalai arba ją sumažinti, o prastesnė kuprinė visada to nepadaro. Todėl mums būtina pirkti neperšaunamas kuprines iš autoritetingų gamintojų. Yra daug autoritetingų apsaugos priemonių gamintojų, tokių kaip „America's Bullet Blocker“ ir „Guard Dog“, taip pat Kinijos „Newtech“ (Wuxi), kurie visi aprūpinti puikiomis MTEP komandomis ir gausia gamybos patirtimi. Visi jų produktai atitinka NIJ reikalavimus, kuriuos galite nedvejodami pirkti ir naudoti.

Kokie yra neperšaunamų kuprinių pranašumai-正文2

„Newtech“ šarvai 11 metų daugiausia dėmesio skiria neperšaunamų gaminių tyrimams ir plėtrai ir siūlo visą karinių kietų šarvų plokščių liniją su NIJ IIIA, III ir IV apsaugos lygiais. Svarstydami apie kietų šarvų plokščių įsigijimą, galite apsilankyti mūsų svetainėje ir rasti geriausią sau.