Mob / WhatsApp: 0086 18761513565 Betty Lv

El. paštas: [apsaugotas el. paštu]

Visos kategorijos

Kuo skiriasi ICW kieta šarvų plokštė ir STA kieta šarvų plokštė?

Laikas: 2022-11-14 Pataikymai: 141

Daugelis žmonių galėjo girdėti apie ICW kietą šarvų plokštę ir STA kietą šarvų plokštę iš daugelio apsauginių gaminių reklamos. Tačiau retas iš jų žino, kas yra ICW arba STA kieta šarvų plokštė. Taigi, leiskite man paaiškinti šių dviejų tipų plokštes.

ICW yra santrumpa, reiškianti „kartu su“, kuri reiškia, kad ICW plokštelė turėtų būti naudojama kartu su neperšaunama liemene. Reikiamo apsaugos efekto negalima pasiekti naudojant vieną ICW plokštę, todėl ji turėtų veikti su IIIA balistine liemene, kad veiktų geriausiai. Kai kurios skeveldros gali prasiskverbti pro plokštelę, bet jas nesunkiai sustabdo balistinė liemenė. Kaip matome, daugelis balistinių liemenių yra suprojektuotos su didele kišene priekyje ICW plokštelei nešti.

Kuo skiriasi ICW kietoji šarvų plokštė ir STA kietoji šarvų plokštė-正文

ICW kieta šarvų plokštė

STA yra santrumpa, reiškianti „atskiras“, tai reiškia, kad STA plokštelę galima naudoti atskirai. STA plokštės paprastai yra skirtos taktinėms operacijoms, kai balistinės liemenės nešiojimas laikomas pernelyg sudėtingu. Be neperšaunamos liemenės, STA plokštės turi turėti stiprią apsauginę galią sustabdyti kulkas. Dėl to STA plokštės visada yra sunkesnės ir storesnės nei ICW plokštės.

Sparčiai vystantis neperšaunamų gaminių pramonei, gaminių kategorijos ir dizainai tampa vis įvairesni. Galite pasirinkti tinkamas plokštes pagal savo faktines situacijas ir poreikius.

Aukščiau pateikiamas visas ICW plokštės ir STA plokštės paaiškinimas. Jei vis dar turite klausimų, susisiekite su mumis.

Svarstydami apie kietų šarvų plokščių įsigijimą, galite apsilankyti Newtech svetainėje ir rasti geriausią sau.